شرکت خدماتی ماد سرویس

ماد سرویس فقط با آدرس https://www.madservices.ir قابل دسترس است

هنگام خرید از فروشگاه حتما به لوگو ماد سرویس و آدرس وبسایت ما توجه داشته باشید . هرگز از وبسایت‌هایی مشابه و کپی با پسوند و پیشوند ماد سرویس خرید انجام ندهید، زیرا امکان فیشینگ و سرقت اطلاعات کارت اعتباری شما وجود دارد، ماد سرویس دارای مجوز فعالیت های کسب و کار اینترنتی می باشد و اطلاعات خرید شما در دسترس هیچکس نبوده و در سیستم ما دخیره نخواهد شد.

ماد سرویس چه اطلاعاتی از کاربران را جمع آوری می‌کند؟ چرا؟

۱. نظرات شما

هنگامی که کاربری در وبسایت ما نظر خود در رابطه با مقاله یا محصولی را ثبت میکند، آدرس IP آن کاربر و محتوای متن دیدگان آن در سیستم ما ذخیره می شود.

کاربران برای انتشار دیدگاه از ایمیل استفاده می کنند و این وبسایت هش  (hash) ایمیل کاربر را در اختیار Gravatar  می دهد که در صورت نیاز از آن استفاده کند. خط مشی رازداری سرویس Gravatar در وبسایت: https://automattic.com/privacy قابل مشاهده است. پس از تأیید نظر ، تصویر نمایه شما در متن نظر شما در معرض دید عموم قرار می گیرد.

۲. تصاویر

اگر تصویری در سایت آپلود می‌کنید باید دقت داشته باشید که آپلود با داده های مکان و لوکیشن را غیر فعال کرده باشید زیرا بازدید کنندگان وب سایت می توانند داده های مکان را از تصاویر موجود در وب سایت بارگیری و استخراج کنند.

۳. فرم های تماس

اگر در سایت ما نظر دهید ، می توانید نام ، آدرس ایمیل و وب سایت خود را در کوکی ها ذخیره کنید. اینها برای راحتی شما است به گونه ای که وقتی نظر دیگری می دهید مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید. این کوکی ها یک سال دوام می آورند.

اگر حساب کاربری دارید و به این سایت وارد می شوید ، ما یک کوکی موقت را برای شما تعیین می کنیم که آیا مرورگر شما کوکی ها را می پذیرد یا خیر. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و با بستن مرورگر خود ، حذف می شود.

وقتی وارد سیستم می شوید ، ما چندین کوکی را نیز برای ذخیره اطلاعات ورود به سیستم و گزینه های نمایش صفحه نمایش شما تنظیم خواهیم کرد. کوکی های ورود به مدت دو روز به طول انجامید و کوکی های گزینه های صفحه یک سال دوام می آورند. اگر “مرا بخاطر بسپار” را انتخاب کنید ، ورود به سیستم به مدت دو هفته ادامه خواهد یافت. اگر از حساب خود خارج شوید ، کوکی های ورود به سیستم حذف می شوند.

اگر مقاله ای را ویرایش یا منتشر کنید ، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره می شود. این کوکی شامل هیچگونه اطلاعات شخصی نیست و به سادگی شناسه پست مقاله ای را که اخیراً ویرایش کرده اید نشان می دهد. پس از ۱ روز منقضی می شود.

۴. محتوا از وبسایت‌های دیگر

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (به عنوان مثال فیلم ها ، تصاویر ، مقالات و غیره) باشد. محتوای جاسازی شده از وب سایت های دیگر دقیقاً به گونه ای رفتار می کند که گویی بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وب سایتها ممکن است اطلاعات مربوط به شما را جمع آوری کنند ، از کوکی ها استفاده کنند ، ردیابی شخص ثالث دیگری را وارد کنند و بر تعامل شما با آن محتوای جاسازی شده نظارت کنند ، از جمله ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده در صورت داشتن یک حساب کاربری و ورود به آن وب سایت.

۵. اطلاعات شما را تا چه زمانی نگه میداریم؟

اگر نظر دهید ، نظر و ابرداده آن به طور نامحدود حفظ می شود. این بدین ترتیب است که می توانیم به جای نگه داشتن آنها در یک صف اعتدال ، هرگونه نظر پیگیری را بطور خودکار تشخیص و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می کنند (در صورت وجود) ، ما اطلاعات شخصی آنها را نیز در پروفایل کاربر خود ذخیره می کنیم. همه کاربران می توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان مشاهده ، ویرایش یا حذف کنند (به جز اینکه آنها نمی توانند نام کاربری خود را تغییر دهند). مدیران وب سایت همچنین می توانند آن اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

۶. چه حقوقی در رابطه با اطلاعات خود دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظری ثبت کرده اید ، می توانید درخواست کنید که یک پرونده صادر شده از داده های شخصی که در مورد شما نگهداری می شود ، از جمله هر داده ای که به ما ارائه داده اید ، دریافت کنید. همچنین می توانید از ما بخواهید که هرگونه اطلاعات شخصی را که در مورد شما داریم حذف کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما ملزم به نگه داشتن آنها برای اهداف اداری ، قانونی یا امنیتی هستیم.