ماد سرویس با دنیایی از خدمات الکترونیک

داستان آغاز و موفقیت مجموعه ماد سرویس

ارائه خدمات پس از فروش با بالاترین رتبه رضایت مندی مشتریان در غرب تهران، تهیه و فروش تجهیزات و لوازم الکترونیک با قیمتی رقابتی در کشور.

درباره فروشگاه اینترنتی ماد سرویس

مجموعه ماد سرویس درسال ١٣٩٠در کرج شروع به فعالیت نمود این مجموعه در ابتدا در منطقه فردیس ارائه خدمات به مشتریان برندlg در دستور کار خود قرار داد هدف اصلی این مجموعه بر پایه دو محور اصلی بنا شده است ١-ارائه خدمات بر اساس استاندارد جهانی که این استاندارد شامل مدت زمان درانتظار مشتری یا همان. TAT وکیفیت ارائه خدمات MOT ودر آخر شاخص NPS که میزان عملکرد مجموعه را مورد ارزیابی قرار می‌دهد می‌شود.

وهدف دوم ایجاد فرصت شغلی برای افراد تحصیل کرده ومشتاق یاد گیری بوده است از آنجا که عمده افراد ساکن استان برای کار به استان تهران هر روز رفت وآمد میکنند در نیروی متخصص در استان کم بود واین مجموعه تابحال بیش از ٢۵نفر نیروی کار متخصص در استان راتربیت ومشغول بکار نموده است.

درحال حاضر مجموعه ماد سرویس با دو شعبه. در استان در منطقه فردیس و هشتگرد مشغول به خدمت رسانی میباشد. ونماینده رسمی شرکت ماد یران. بابرند موفق xvision وtcl. ونماینده گلدیران با برند جهانی LG وبرند ایرانی جی پلاس وهمجنین نماینده دوو واسنوا میباشد البته لازم به ذکر است که این مجموعه نماینده رسمی بیش از ١٨برند ایرانی دیگر نیز میباشد که شامل شرکت بلست.، هاردستون اریساء شهاب وغیره نیز می‌باشد امید است با یاری خدا و اعتماد شما مشتریان بتوانیم در ارائه خدمت رسانی کوشا وموفق باشیم.

فروشگاه اینترنتی ماد سرویس در شبکه های اجتماعی

چرا ماد سرویس؟

visit

با سابقه هستیم

بیش از ۲۰ سال سابقه خدماتی در غرب تهران و کرج.

guarantee

ضمانت میکنیم

ضمانت اصل بودن و شرکت بودن محصولات فروشگاه.

authentication

معتبر هستیم

دارای نماد اطمینان و مجوز کسب و کار اینترنتی.

support

پاسخگو هستیم

پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته ویژه فروشگاه

خدمات پس از فروش محصولات

شرکت ماد سرویس نماینده مجاز محصولات گلدیران: ال جی و جی پلاس، مانتیور های کامپیوتری

مادیران، ایکسویژن، تی سی ال، هاردستور، تلفن های همراه هواوی، دیوو، اسنوا، تکنو و ایران رهجو: بلست، سونی