خدمات پس از فروش محصولات دوو

محصولات صوتی و تصویری

تعمیرات و خدمات تخصصی پس از فروش کلیه محصولات صوتی و تصویری دوو توسط نیروی کار مجرب و آموزش دیده در سراسر شهرستانهای غرب تهران و شهرستان های استان البرز.

لوازم آشپزخانه‌ی دوو

تعمیرات و خدمات پس از فروش اعم از راه اندازی، نصب و … کلیه محصولات آشپرخانه ای دوو از جمله: انواع یخچال های فریزر، ماشین لباسشویی، اجاق گاز، مایکروویو و .. توسط تیمی متخصص، متعهد و آموزش دیده در سراسر شهرتان های غرب تهران و شهرستان های استان البرز یا فقط با یک تماس ساده!

جارو برقی های دوو

تعمیرات و خدمات پس از فروش انواع مدل های مختلف جارو برقی های دوو توسط تیم متخصص ماد سرویس در سراسر شهرستان های غرب تهران از جمله شهریار، اندیشه، ملارد، قدس و … و کلیه شهرستان های استان البرز از جمله: کرج، فردیس، هشتگرد و …

ماد سرویس را بیشتر بشناسید

سریع‌تر به جواب برس!

کلیه محصولات دوو که شامل لوازم آشپزخانه، صوتی و تصویری و .. شامل خدمات پس از فروش در ماد سرویس هستند.

بله، ماد سرویس نماینده رسمی بیش از ۱۵ شرکت معتبر در حوزه دیجیتال و لوازم خانگی هستیم که دوو هم جزو آنها می‌باشد

بله، هزینه سرویس طبق تعرفه مشخص دریافت می شود که مسافت یکی از مهمترین فاکتور های محاسبه آن است.

ما به عنوان بزرگترین شرکت خدمات پس از فروش در غرب تهران دارای انبار مجهزی از قطعات و لوازم مصرفی نمایندگان خود هستیم اما اگر قطعه مورد نیاز در انبار موجود نبود درخواست بصورت آنی از سمت ماد سرویس به شرکت تامین کننده ارسال شده و منتظر ارسال قطعه از سمت تامین کننده خواهیم ماند.

سرویس دهی خدمات ماد سرویس به محله شهرستان های تهران از جمله، شهریار، قدس، ملارد، اندیشه، ملارد و شهر کرج، هشتگرد، مهرشهر، گوهردشت، فردیس و … انجام می شوند.

ماد سرویس بزرگترین فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی دیجیتال در غرب تهران

شماهم از فروشگاه اینترنتی ماد سرویس دیدن فرمایید

با ما در ارتباط باش

شماره تماس خدمات پس از فروش کلیه محصولات دوو در غرب تهران، استان البرز، از جمله، شهریار، قدس، ملارد، فردیس، کرج، هشتگرد و .. جهت ارائه خدمات کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید.