خدمات پس از فروش محصولات هواوی

خدمات پس از فروش هواوی

گارانتی محصولات هواوی در شهریار، اندیشه، کرج و … سراسر محله های غرب استان تهران. شما مشتریان عزیز می‌توانید محصولات هواوی که شامل گارانتی می‌شوند برای اقدام مراحل گارانتی و پشتیبانی آنها به شرکت ماد سرویس تحویل دهید، تعمیرکاران و کارشناسان آموزش دیده و دوره دیده‌ی مجموعه ما با کیفیتی مشابه نمایندگی های مرکزی هواوی محصول شما را تعمیر و با احترام تحولتان می دهند.

شماهم به دنبال یک مرکز خدمات هواوی در غرب تهران و استان البرز هستید؟

مراحل پشتیبانی ما را بررسی کنید.

phone

تماس با شرکت

در مرحله اول شما با شرکت ماد سرویس تماس گرفته و خدمات مورد نیاز را به کارشنناسان این مجموعه شرح می‌دهید و . کارشناسان ما با رویی باز شمارا برای ارائه خدمات راهنمایی خواهند کرد.

repair

اعزارم تعمیرکار

در مرحله دوم شرکت در اسرع وقت یک تعمیرکار متخصص متناسب با خدامات مورد نیاز شما را به محل اعزام میکند. تا با مشاهده دستگاه شما عیب یابی کرده و ایراد دستگاه را به شما و مجموعه ما اعلام کند.

microchip

تامین قطعه مورد نیاز

در مرحله سوم پس از کارشناسی و عیب یابی محصول، اقدام به تهیه قطعات مورد نیاز محصول مشتری می‌شود، قطعات به صورت شرکتی از نماینده پس از فروش شرکت مد نظر تهیه می‌شوند.

repair(1)

تعمیر و تحویل

و در مرحله آخر محصول مشتری پس از تعمیر یا تعویض قطعه تست های کارشناس را پشت سر گذاشته و در تاریخی معین با احترام کامل تحویل میشتری میگردد و محصول در حضور مشتری نیز تست می‌گردد.

سریع‌تر به جواب برس!

محصولات گارانتی شده همگی دارای لیبل گارانتی بوده و نحوه تشخیص آن بسیار ساده است، ماد سرویس خدمات پس از فروش عمده شرکت های گارانتی هواوی را انجام می‌دهد، برای اطمینان کافی است با یک تماس از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت کنید.

بله، ماد سرویس نماینده رسمی بیش از ۱۵ شرکت معتبر در حوزه دیجیتال و لوازم خانگی هستیم که هواوی  هم جزو آنها می‌باشد.

بله، هزینه سرویس طبق تعرفه مشخص دریافت می شود که مسافت یکی از مهمترین فاکتور های محاسبه آن است.

ما به عنوان بزرگترین شرکت خدمات پس از فروش در غرب تهران دارای انبار مجهزی از قطعات و لوازم مصرفی نمایندگان خود هستیم اما اگر قطعه مورد نیاز در انبار موجود نبود درخواست بصورت آنی از سمت ماد سرویس به شرکت تامین کننده ارسال شده و منتظر ارسال قطعه از سمت تامین کننده خواهیم ماند.

سرویس دهی خدمات ماد سرویس به محله شهرستان های تهران از جمله، شهریار، قدس، ملارد، اندیشه، ملارد و شهر کرج، هشتگرد، مهرشهر، گوهردشت، فردیس و … انجام می شوند.

ماد سرویس بزرگترین فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی دیجیتال در غرب تهران

شماهم از فروشگاه اینترنتی ماد سرویس دیدن فرمایید

با ما در ارتباط باش

شماره تماس خدمات پس از فروش کلیه محصولات هواوی در غرب تهران، استان البرز، از جمله، شهریار، قدس، ملارد، فردیس، کرج، هشتگرد و .. جهت ارائه خدمات کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید.